🐟 > Акваріум > Декорації та ґрунт для акваріуму

Ґрунт для акваріума (15)

Кераміка для акваріума (25)

Пластиковий декор для акваріума (19)

Показано 1–12 із 59

Показати 9 12 18 24

Декорації та ґрунт для акваріуму – необхідність чи примха

Купити декорації та ґрунт для акваріуму  треба обов’язково, якщо у вас акваріум більше 5-10 л. Тобто, якщо у вас живе один півник у невеликому резервуарі, то куди ще й корч туди пхати. У всіх інших випадках – потіште свою уяву, та створіть ідеальний світ для улюбленців.

Що покласти в акваріум для декору

Прикраси для акваріуму досить спірна тема,  тож почнемо з базових моментів. Навіщо потрібен ґрунт та який обрати:

  • нижній шар грунту у акварумі має бути оптимальним, для розселення рослин, чистки та комфортної життєдіяльності рибок. Тобто у першу чергу думаємо про користь для вихованців, потім про красу;
  • далі, у залежності від складу води, обираємо додаткові прикраси для акваріуму. Важливо розуміти, що склад води буде впливати на витривалість будь-яких декорацій;
  • тепер про красу, якщо ви обрали концепт, то під діла зроблено. Керамічні амфори, пластикові рослини для акваріуму чи натуральні корчі – вибір залежить від звичних умво життя рибок, ваших смаків, та бюджету.

Задній фон для акваріуму – купити чи ні

Декорації для акваріуму та освітлення створюють класну атмосферу у резервуарі, але заднє прозоре скло часто здешевлює кінцевий результат. Тож купити задній фон – це необхідність. Його альтернативою слугує тільки художній розпис задньої стінки.

Доставка ґрунту, пластикових прикрас для акваріуму та фону по Україні

У нашому асортименті є багато акваріумного декору, купити який одне задоволення. Тож не зволікайте і обирайте чарівні речі для вашого малого світу. Рибкам стане комфортніше, а рослинам затишніше.   В іншому нашому розділі ви знайдете коряги та камені – натуральні прикраси для великих та малих акваріумів.