🐟 > Ставок

Стерилізатор для пруда (14)

Фільтр для ставка (24)

Насоси, помпи для ставків і фонтанів (36)

Компресор для ставка (34)

Декорації для ставка та пруда (8)

Аксесуари та запчастини для ставка (25)

Показано 1–12 із 135

Показати 9 12 18 24

УФ стерилізатор для акваріума до 400 л SunSun CUV-305

Код товару: CUV-305

В наявності

Оригінальна ціна: 882,00 грн.Поточна ціна: 799,00 грн.
+8

Яке у ставок обладнання краще купити – знаєте тільки ви

Ставок, обладнання для якого ви вибираєте, має свої особливості. Форму, глибину, температуру замерзання, флору та фауну тощо. Вибрати для нього потрібний компресор, стерилізатор, насос або все у купі можете тільки ви. Наш інтернет-магазин в цьому допоможе, але дива точно не відбудеться без уваги та участі покупця.

Компресор та насос для пруда та ставка – як вибрати

Таке устаткування для водоймищ обирається з огляду на кілька параметрів. Основний з них – об’єм води. Далі враховується температурний режим місцевості та склад флори і фауни.

Якщо говорити окремо про ставковий компресор, то його потужність завжди повинна братись з запасом. Це пов’язано з різними погодними умовами, засміченістю води та іншими факторами. При круглорічному використанні компресору для пруда та ставка рекомендуються поршневі моделі, бо їх температурна стійкість добігає -40 градусів.

Прудовий насос або помпа підбирається не тільки з огляду на об’єм водоймища, а й на його глибину. Найчастіша помилка наших покупців – це встановлювати розпилювачі нижче рекомендованої глибини. Тобто потужність у обладнання достатня, а результату немає. Таке буває, якщо ви берете устаткування без «запасу» та не прислухаєтесь до рекомендацій магазину та виробника.

Фільтраційне обладнання у пруд

У ставок обладнання для фільтрування обирають за тими ж параметрами, що вище. Сюди ж додаються ступінь засміченості та потреби «жителів» водоймища.

Існують напірні та проточні ставкові фільтри. Вони виконують одну функцію, але мають різний механізм роботи. Напірні рекомендуються для невеликих ставків, можна з фонтанами та струмками. Для знезараження води, попередження цвітіння та закаламучення використовуйте додатково УФ-лампу.

Проточні фільтри гідно справляються з великими об’ємами води, мають високу продуктивність. Однак замаскувати його не вийде через значні розміри та шум. Тож вибір залишається за вами – естетика та ефективність не завжди йдуть разом.

Ставок – обладнання для освітлення необхідне

Досвід каже, що освітлення водоймища необхідне як для риборозвідного господарства, так і для декоративних цілей. Тут також можна обрати два варіанти – наземний та підводний. Назви говорять самі за себе, але уточнемо.

Освітлення буває різних кольорів, а енергоефетивне обладнання для ставка порадує вас своєю ціною. Тобто така покупка точно себе виправдає.

Доставка прудового обладнання по Україні

Купити обладнання у пруд можна з доставкою по всій Україні. Строки відправки не перевищують 3 днів. У більшості випадків замовлення можна забрати у пункті видачі вже на наступний день. Бажаємо приємних покупок!