🐟 > Акваріум > Корчі та камені для акваріуму

Відображаються усі з 3 результатів

Показати 9 12 18 24

Корчі та камені для акваріуму – ексклюзивна естетика

Натуральний декор – корчі та камені для акваріуму робить щось неімовірне! Це той випадок, коли скляний резервуар стає витвором мистецтва за допомогою кількох елементів. Давайте розбиратись, що ми розуміємо під натуральним декором для акваріуму.

Якщо ви зібрали на пляжі мушлі та пісок, запхнули  їх у свій акваріум, то це не декор. Це смерть вашого  акваріуму. Закидати туди необроблені та непродезінфіковані речі суворо заборонено! Це може інфікувати воду та вбити у ній усе живе. То що таке корчі для акваріуму?

  • це натуральні, оброблені та висушені частини дерев різних порід. Це може бути бонсай з сосни чи вільхи, корч з клену чи інших цінних матеріалів. Головне, вони правильно оброблені та висушені під високою температурою. Тож, можливість зараження ними води виключена;
  • при обробці деревина отримує неповторні розміри, лінії та колір. Натуральний декор для великих акваріумів часто робиться на замовлення чи привозиться з інших країн;
  • поцінувачам натуральної краси пропонуються ексклюзивні товари, часто у єдиному екземплярі.

Акваріумний бонсай чи камені – що обрати

А чи потрібно обирати? Натуральні елементи акваскейпу купляють, щоб поєднувати між собою. Тобто вони не заважають один іншому, а доповнюють. За натуральними каменями для акваріумами досить просто доглядати. Дотримуйтесь рекомендацій і все буде добре.

Доставка натурального декору для акваріуму у Тернопіль, Запоріжжя, Київ та інші українські міста

Любіть свій акваріум! Робіть з нього свій особистий світ! Це потребує терпіння та грошей і вартує усіх витрат. Усе що ви купите у нас, в магазині Крута рибка, прикрасить вашому оселю, ресторан чи магазин. Зробить акваріумний світ привабливим та неповторним.