🐟 > Акваріум > Обігрівач для акваріума

Показано 1–12 із 21

Показати 9 12 18 24

Обігрівач для акваріума – підтримуємо мікроклімат рибок та рослин

В нашому онлайн-магазині Крута Рибка ви знайдете різні товари для тваринок та риб. У цьому розділі оберіть обігрівачі та охолоджувачі для акваріуму з доставкою в Дніпро, Київ, Луцьк та інші області країни.

Для чого потрібен обігрівач та охолоджувач для акваріуму

В Україні температурний режим міняється у залежності від пори року. Але в акваріумі не допустима різка зміна температури води. Це призведе до хвороб, або ж смерті улюбленців. Для вирішення цієї проблеми треба купити акваріумні нагрівачі та охолоджувачі.

Тож яка повинна бути температура у акваріумі? Досвідчені акваріумісти кажуть, що це діапазон від 22 до 28 градусів по Цельсію. Труднощі у визначенні оптимальної відмітки можуть бути тільки у разі заселення  тропічними рибками зі специфічними вимогами.

Як вибрати обігрівач в акваріум

Наш інтернет-магазин Крута Рибка рекомендує обирати моделі з терморегулятором. Це вирішить одразу кілька питань:

  • якщо подобається переставляти акваріум на вікно чи темний куток кімнати – це вирівняє температуру води;
  • якщо ж плануєте купити нові види рибок, то можна легко змінити мікроклімат на більш теплий чи холодний;
  • якщо у вас є діти, що можуть скрутити регулятор, чи ви не хочете надто «заморочуватись» цією проблемою, то вибирайте простіші моделі зі стандартною температурою.

Хочемо попередити, стандартні китайські моделі нагрівачів для акваріуму можуть мати похибку. Європейські моделі більш точніші, але і ціна значно відрізняється. Тож обирайте для себе оптимальний варіант, а ми в цьому допоможемо.

Доставка товарів для акваріуму по Україні та Дніпру

Крута Рибка доставляє обігрівачі (терморегулятори) швидко по всій країни. Ми встановлюємо гарні ціни на акваріумне обладнання, робимо акції та бонусні програми для наших клієнтів. Це гарантує найкрутіші умови співпраці з вами, нашими клієнтами. Якщо ви живете у Ужгороді, Львові чи Чернівцях, доставка акваріумістики до вас буде тривалою, але вона того вартує. Ми дякуємо за довіру усім нашим виробникам та клієнтам!