🐟 > Коти > Домашні товари для кішки > Туалет для кота

Відображаються усі з 11 результатів

Показати 9 12 18 24

Туалет тренувальний для кота Citi Kitty

Код товару: CitiKitty

В наявності

Оригінальна ціна: 360,00 грн.Поточна ціна: 290,00 грн.
+3

Який краще вибрати туалет для кота – що ми рекомендуємо

Купити туалет для кота зовсім просто, але досить «вибагливо». Варіантів на ринку не так багато, але є свої особливості. Якщо колір, наявність аксесуарів – це тільки особисті вподобання, то все інше залежить від котика.

Купити лоток-туалет для кота треба з огляду на:

  • вік, для кошеня та дорослої тварини лотки йдуть різні за розміром. Кошеня не зможе забратись у великий лоток, то просто не зможе перестрибнути через борти;
  • розмір дорослої тварини може сильно різнитись, тому лоток теж має бути достатнім за розміром;
  • звички улюбленця, який високо підіймає пил при розкопуванні наповнювача, розкидає його усюди та інше. У такому випадку потрібен лоток тільки з високими бортами.

Сюди можна додати консистенцію калу, його запах та інше, але це більше відноситься до вибору наповнювача, а ніж туалету.

Куди не можна та можна ставити лоток-туалет для кота

У першу чергу, місце має бути обмежене за площиною. Тобто, це буде кут, можна між меблями, ванною та іншим. Тобто, завдяки обмеженому простору тварина почуває себе комфортно, та швидко робить «свої справи».

Далі зверніть увагу на шум, тобто місце для випорожнень не має стояти біля гучної домашньої техніки по типу пральної машини. Для тварини це стрес та може призвести навіть до розладу травлення.

Тож ставимо туалет-лоток для кішечки чи котика у досить «інтимне» місце у кімнаті, бажано у ванній. Точно не на проході чи у коридорі. Поряд з ліжачком чи будиночком теж не найкращий варіант.

Який наповнювач для котячого лотка найкращий

Тут думки ветеринарів, експертів у усіх володарів улюбленців розходяться. Кожний наповнювач має переваги та недоліки, але ми зупинились на силікагелі. Чому?

  • мінімальний розхід, тож ціна повністю виправдана;
  • міняється легко, швидко та за необхідністю;
  • вбирає багато вологи та запахів;
  • натуральний та безпечний для тварини та людини.

Тож, купити лоток-туалет для кота, силікагель можна у нашому магазині Крута Рибка. Ми будемо раді вам допомогти у виборі. Доставка можлива в усі міста, пгт та села України. Гарних покупок!