Відображаються усі з 4 результатів

Показати 9 12 18 24

Ласощі для собак – для задоволення та дресирування

Ласощі для собак мають велике значення. Це як стимул, прояв любові та турботи. А у вас це те саме? Якщо ж ні, то давайте прояснимо ситуацію.

Собаки та коти можуть жити без смаколиків або ж їх смаколиками завжди можуть стати сир, якісь масли чи просто м’яско.  Цей вибір завжди залишається за вами та вашим собакеном.

Тож, чому треба обрати готові смаколики для собаки?

Сушені та натуральні ласощі для тварин – купити для радості та навчання

Більшість готових варіантів мають свої переваги між натуральними продуктами. Основні з них:

  • сушіння та обробка – гарно дегітратоване куряче м’ясо, печиво та інше прекрасно підходять для використання на вулиці, під час тренування та у публічних місцях. Ваші руки залишаються чистими, а улюбленець задоволений;
  • готові натуральні ласощі, у більшості випадків, мають довгий термін придатності, тож їх не потрібно постійно готувати та докуповувати;
  • смаколики можуть також зчищати зубний наліт та попереджати зубний камінь. Це важливий момент, бо лікуватись потім значно складніше та дорожче.

Якщо ж ми говоримо про виробників, то тут фаворитом можна назвати фірму Trixie.

Ласощі для цуценят та собак Trixie – купити чи не купити

Ласощі для собак та цуценят Trixie підтвердили свою якість на міжнародному ринку та відрізняються приємним асортиментом. Якщо додати сюди ціну, то вона оптимальна для цього сегменту товарів. Бичий ріг, печиво для дресирування, дропси для чистки зубів та інше –  варіантів безліч, звертайтесь!