🐟 > Собаки > Повідець-рулетка для собаки

Показано 1–12 із 21

Показати 9 12 18 24

Повідець-рулетка для собаки: купити чи не купити

Повідець-рулетка для собаки – це комфортній спосіб вигулу тварин. Ви легко регулюєте дистанцію між собою та улюбленцем. При цьому, ані господар, ані тваринка не відчуває стресу. То як же це можливо.

Традиційний повідець для кота чи собаки має більш обмежену довжину, ніж рулетка. Це одночасно добре та погано. Добре – бо ви привчаєте тварину йти поряд, а погано – бо без повідка, таким чином, улюбленець не навчиться без вас гуляти. Через останнє частіше виникають втечі тварин та їх подальші пошуки.

Купити повідець-рулетку для собак однозначно варто, але треба розуміти, яку саме. Варіантів для вибору багато, але треба знайти саме свою.

Як правильно вибрати повідець-рулетку для собаки

Базових критерієві як вибрати рулетку для собаки усього три:

  • вага тварини. Окрім фактичної ваги треба розуміти силу пориву і завжди брати вказану вагу на упаковці на 20-30% більше. Це збереже трос рулетки від розриву при сильному тяжінні чи ривку;
  • довжина тросу. Цей показник залежить тільки від ваших побажань та звичок улюбленця;
  • основа флексі – трос чи стрічка. Тут все складніше.

Що краще: трос або стрічка у рулетці-повідку для тварин

Є багато причин купити ту чи іншу, та все вирішує тільки практика. Трос практичніший та часто ріже ноги-руки, стрічка – м’якіша, та часто заплутується у кущах, паличках та іншому.

Якщо брати середньостатистичну людину, то частіше в нас купують троси. Вони не так вимазуються, виглядають більш брутально та надійніше.

Стрічку беруть не так часто, але вона теж має свої переваги. Вона яскрава, м’яка, не ріже ноги/руки, інколи цупкіша.

Тож вибір завжди залишається за вами. Питання про надійність тросу чи стрічки не актуальні, бо цей показник залежить від виробника, а не виду основи.

Які хороші повідці-рулетки для собаки та чому саме Trixie Flexi

У нашому інтернет-магазині Крута Рибка можна купити багато рулеток для тварин. Ми співпрацюємо з різними постачальниками, найулюбленіший з яких – Flexi.

Рулетка-флексі Тріксі – це товар європейської якості за помірну ціну. Він перевірений роками та ще ніколи нас не підводив. Ми рекомендуємо саме ці рулетки через:

  • високу якість;
  • надійність;
  • гарну ціну;
  • класний дизайн;
  • можливість доукомплектування та багато іншого.

Спробуйте і ви такий класний аксесуар як повідець-рулетка для собак та котів Тріксі! Точно не пожалкуєте!