🐟 > Собаки > Засіб від бліх та кліщів

Показано 1–12 із 27

Показати 9 12 18 24

Засіб від бліх та кліщів для собак – крута ціна у онлайн-магазині Крута Рибка

Засіб від бліх та кліщів для собак має бути першочерговою покупкою. Для цього є кілька причин:

  • від бліх та кліщів нема імунітету, тобто здоров’я улюбленця повністю залежить від господаря;
  • паразити можуть нанести непоправну шкоду тварині – інфікувати невиліковними захворюваннями;
  • лікування наслідків подібних захворювань можуть спричинити хронічні дерматичні захворювання собаки;
  • дискомфорт, шкірний зуд та інше робить собаку дратівливою, неслухняною. Тож ви зіштовхнетесь з ментальними проблемами улюбленця.

Враховуючи цей список, купити засіб від бліх та кліщів для собак значно вигідніше, ніж лікувати несвоєчасну обробку тварини.

Що краще від бліх та кліщів для собаки

Серед засобів для обробки собаки від паразитів зустрічаються:

  • таблетки;
  • краплі;
  • спреї;
  • гелі;
  • ошийники.

Щоб вибрати ефективний препарат від паразитів для собак треба розуміти, що вони поділяються на основні та допоміжні. До допоміжних відносять спреї та ошийники. Вони не можуть замінити основні засоби, тому що не мають довготривалої та системної дії. Вони тільки допомагають посилити інші засоби.

Основні протипаразитні засоби для собак всмоктуються у кров та інфікують кліщів та бліх через укус. Тобто вони не створюють плівку або захист на шкірі. Вони вбивають паразитів тільки після контакту.

Через це ви бачите, що після поверхневої обробки або прийому таблеток, комахи все-одно залазять на тварину. Але після контакту не розмножуються та вмирають.

Як вибрати засіб від бліх та кліщів для собак – таблетка чи краплі

На це питання можуть відповісти тільки господарі собаки. Як вам зручніше, таку форму обробки і вибирайте.

Краплі наносяться на холку. Собака може їх вилизувати та отримати отруєння. Людині теж не рекомендується торкатись тварини 24 години після нанесення препарату.

Таблетки, у свою чергу, можуть викликати діарею та нудоту. Якщо таблетка вийшла рабом з нудотою, то необхідно повторити прийом нової, а це додаткові витрати. Дуже часто собаки не хочуть їх їсти навіть з привабливим ароматом чи смаком, тож уся процедура стає випробуванням для обох.

Тож, ви краще знаєте свого улюбленця. Універсального варіанту не існує, існують тільки різні активні компоненти та строки їх дії.

Як часто треба травити бліх у собаки

Засіб від бліх та кліщів має різні строки дії. Вони сказані на упаковці. Також там зазначена періодичність, дозволений вік прийому та компонування з іншими препаратами.

Що спочатку давати собаці: від глістів чи бліх

Тут може бути дві відповіді. Перша – якщо купується комплексний препарат. У цьому випадку собака захищена від паразитів різних видів одним засобом. Вам не треба обирати і це дуже зручно.

Другий варіант – поєднання двох різних засобів. У цьому випадку ветеринари рекомендують спочатку розібратись із блохами, а потім з глистами. Це попередить повторну появу останніх у організмі тварини.

Тож, наш інтернет-магазин Крута Рибка буде рада допомогти вибрати засіб від бліх та кліщів для собаки. Кращий по ціні та зі швидкою доставкою. Приємних покупок!