🐟 > Ставок > Насоси, помпи для ставків і фонтанів

Показано 1–12 із 36

Показати 9 12 18 24

Насадки на фонтан SunSun CFA-13, 4 штуки

Код товару: CFA-13

В наявності

Оригінальна ціна: 229,00 грн.Поточна ціна: 199,00 грн.
+2

Насоси, помпи для ставків і фонтанів – купити з розумом

Купити насоси, помпи для ставків та фонтанів досить складно, якщо не знати його точного призначення. Перед покупкою треба точно визначитись з:

  • об’ємом води у водоймищі;
  • флорою та фауною, яка буде там жити;
  • метою використання: перекачування води, постійна циркуляція води, підтримка фонтану чи водоспаду;
  • чи потрібен реостат для регулювання потоку води.

Який купити насос для пруду: погружний чи поверхневий

Перше і важливе правило вибору устаткування для ставку – воно повинно бути для ставку! Тобто спеціалізованим. Насос для штучних водоймищ працює 24/7 та витрачає порівняно небагато електроенергії. Замінити його більш дешевим обладнанням наш магазин Крута Рибка не рекомендує. Це може створити зайвий тиск та, як наслідок, поставити під удар рибки та рослини.

Купити в Україні насоси, помпи для ставків і фонтанів сьогодні можна погружні та поверхневі. Це два основні види насосів, що повністю покриють потреби штучного водоймища:

  • для невеликих об’ємів ставка рекомендують погружні насоси. Вони досить прості для новачків та не вимагають спеціальних знань. Встановити можна самостійно.
  • поверхневі підходять великим прудам та фонтанам. Купити такий рекомендуємо після визначення місця встановлення. Чим вище його розташовано по відношенню до водоймища, тим більше має бути його потужність;
  • гібридні моделі працюють як у воді, так і на поверхні. Такий варіант зручний, якщо ви плануєте переносити устаткування чи до кінця не вирішили питання з глибиною.

Як правильно підібрати насос для ставка з фонтаном чи водоспадом

Якщо з потужністю питання вирішено, то далі йде естетичний момент. Для становлення фонтану мають бути спеціальні виходи чи обладнання у комплекті. Якщо їх нема, то можна докупити різні насадки, навіть кольорові скельця для фонтану. Вони зроблять вечірню атмосферу вашого дому, ресторану чи іншого закладу казковою.

Також додамо, що наявність додаткових фонтанів, водоспадів чи каскадів треба обов’язково врахувати у потужності насосу. Краще врахуйте невеликий запас, щоб потім не докупати новий.

Доставка обладнання для ставка та пруду в Київ, Житомир, Кривий Ріг та інші міста України

Насоси та фільтри для штучних водоймищ, особливо великих, мають значний розмір та вагу. Для своїх покупців ми гарантуємо безпечне пакування для великого та малого, крихкого та скляного обладнання для акваріумів та водоймищ. Це наше особиста гарантія якості.

Також додамо, що ми продаємо тільки оригінальне обладнання від виробника! Усі насадки для фонтану, хомути та фільтри, додаткові запчастини на 100% підійдуть. Купити обладнання для акваріуму та ставку з доставкою можна на нашому сайті Крута Рибка швидко та за кращою ціною. Приєднуйтесь!