🐟 > Акваріум > Лампи та світильники в акваріум

Зовнішня лампа для акваріума (10)

Погружний світильник (9)

Показано 1–12 із 15

Показати 9 12 18 24

Лампи та світильники в акваріум – як вибрати

Якщо ви не знаєте, як правильно розташувати світло у акваріуму, то зверніть увагу на його вигляд більш детально. Лампи та світильники в акваріум кріпляться на стінку резервуару або вставляють у кришку. Це завжди виглядає стильно та не займає багато місця. Як альтернатива існують розсувні/декоративні варінти освітлення. У цьому випадку варто вибирати сучасні, економічні, а іноді, навіть, естетичні лампи багатоцільового призначення.

Які види ламп для акваріумі популярні у 2023 році?

Заміною люмінісцентним могуть слугувати металогалогенові. Вони мають високу інтенсивність освітлення у акваріумі, але працюють зовсім на іншій технології. Це різновид газорязрядних джерел світла, тож згодом вони втрачають свою здібність проводити фотосинтез рослин. ЇХ треба замінювати згідно строку експлуатації, зазначеному на упаковці.

Тож, поговоримо про найпопулярніші лампи для акваріуму, купити які слід у 2023 році – світлодіодні.  Їх можливості значно ширші, якщо порівнювати з конкурентами. Вони мать різні рівні та види освітлення, можуть змінювати колір, та навіть працювати автономно деякий час. Наш інтернет-магазин Крута Рибка дає кращу ціну на освітлення для акваріуму, тож ви знайдете найкращий для варіант.

Для чого потрібний світильник або лампа у акваріум

Щоб точно визначитись, яке акваріумне освітлення купити, треба ще раз нагадати:

  • основне – освітлення обирають за розмірами резервуару та кількістю необхідних люменів. У середньому цей показник досягає 20-40 люмен (від 0,5 до 1 Вт).
  • для морських і прісноводних рослин та рибок необхідна різна кількість світла – тож, головне, фотосинтез, та підтримка звичного життя підопічних;
  • УФ(ультрафіолетова) лампа для акваріуму бореться з патогенними бактеріями, та підтримує здоров’я усієї екоситеми;
  • вставна лампа-світильник мають бути водонепроникні, у іншому випадку швидко перегорять;

Зверніть увагу! Звичайна лампа накалювання не підходить для освітлення рослин та рибок, вони не економічні та швидко псуються. Їх використання непрактичне та невигідне!

Доставка ламп та світильників для акваріумів 20-200 л у Київ, Дніпро та інші міста

Купити освітлення для акваріуму у магазині крута Рибка можна з доставкою. Ми збираємо замовлення упродовж 1-3 днів, співпрацюємо з різними транспортними компаніями. Якщо досі не обрали ідеальний варіант акваріумної лампи/світильники у кришку, на 20-200 л та більше, ми радо допоможемо.

Доставка акваріумістики можлива у Львів, Тернопіль, Київ та інші міста України. Забрати своє замовлення особисто ви можете у пункті самовивозу у Дніпрі. Ми завжди раді своїм покупцям!