Відображаються усі з 9 результатів

Показати 9 12 18 24

Погружний світильник для акваріума – потрібна річ, що тут скажеш

Купити погружний світильник буває непросто, якщо ви початківець. Здається, що навісний (зовнішний) встановити простіше та й доглядати також. Однак, це не так. Кожен з часом експериментує та  обирає свій варіант до смаку.

Перед покупкою ми рекомендуємо звернути увагу на:

  • розмір резервуара;
  • вимоги до світового дня та кольору світла у риб та рослин;
  • бажану інтенсивність освітлення;
  • як часто ви миєте та витираєте акваріум, бо такий спосіб освітлення підсвічує усі плями та негаразди на склі.

Навіщо треба купити світлодіодний світильник для акваріума

Хоч думка спеціалістів неоднозначна про люмінесцентне та світлодіодне освітлення. Тобто яке з них краще, та яке обрати у домашній акваріум.  Одне відомо точно – денного світла для домашніх резервуарів з рибами та рослинами недостаньо. Якщо ви хочете гарних та здорових рибок, їх швидкого розвитку, то додаткове освітлення необхідне.

Доведено, що без виживаність мальків значно збільшується за показниками при достатній освітленості.

Чи потрібно вимикати погружний світильник на ніч

Вимикати світло на ніч необхідно, незалежно від виду світильника. Річ у тому, що кожен вид риб та рослин потребує «відпочинку» або «періоду спокою», тобто часу без світла. Постійне освітлення 24 години на добу може спровокувати стрес для малечі, або швидке розпліднення водоростей.

Дізнайтесь, які вимоги до світлового дня мають саме ваші рибки. У більшості випадків, без темного періоду сна, вони можуть захворіти та втратити апетит.

Акваріумна лампа світодіодна з доставкою по Україні та Дніпрі

Ми робимо все можливе, щоб ваші пакуночки прийшли цілими та неушкодженими. Ми пакуємо замовлення у свої коробки та плівку, чим також зберігаємо ваші кошти.

Доставка на фільтр, компресор чи лампу для акваріума можлива в усі куточки нашої країни, включно Черкаси, Одесу, Кременчуг та інші міста, села. Забрати особисто замовлення у нашому магазині можна після підтвердження замовлення на сайті.