🐟 > Коти > Вигул і поїздка з котом

Шлія, нашийник, повідок для кота (17)

Показано 1–12 із 17

Показати 9 12 18 24

Вигул і поїздка з котом – за чи проти

Сьогодні ми часто чуємо фразу «соціалізація домашньої тварини». У простому форматі це означає, що наші улюбленці мають не кидатись на інших людей, не тікати та не боятись усього підряд на вулиці. Досягнути такого ефекту досить складно та просто водночас. Для цього необхідно привчати до прогулянок котика регулярно та без зайвих стресів.

Чи потрібно вигулювати котів

На це питання немає однозначної відповіді, але є таке поняття як «стиль життя» господаря. Якщо ви часто купись подорожуєте, любите кафе та місця загального відпочинку, то тварину треба привчати до цивілізованої поведінки. У всіх інших випадках хай сидить дома і чекає вас тому що:

  • вигул дає можливість подихати свіжим повітрям та зловити стрес, після якого тварина буде ще довго відходити;
  • кліщі, глисти, гриби та інші інфекції легше спіймати на вулиці, але в дім їх теж можна занести на одязі чи взутті;
  • спілкування з іншими тваринами не завжди позитивне, може бути й гарна бійка, а потім похід до ветеринара;
  • ніяких вільних вигулів, ніколи! Кіт – це не собака. Якщо ви випускаєте на балкон свого погуляти і нічого не трапляється – то це поодинокі випадки.

Як привчити кота до прогулянки

Для цього кіт має бути на повідку чи у шлійці. Поряд, бажано, переноска, тобто «безпечне» місце для втечі. Ці речі покажіть тварини задовго до виходу на вулицю, щоб він звик та довіряв їм.

Далі йде вибір місця. Воно має бути спокійним, малолюдним. У перші рази виходу кота на вулицю нічого не має його відволікати. Тварина познайомиться з новими запахами, звуками, відчує захищеність з вашого боку. А далі вже можна трохи ускладнювати собі та улюбленцю задачу, хай вам щастить!