🐟 > Коти > Вигул і поїздка з котом > Шлія, нашийник, повідок для кота

Показано 1–12 із 17

Показати 9 12 18 24

Шлія, нашийник, повідок для кота – важливі речі

Аксесуари для вигулу мають велике значення. Це комфорт та спокій улюбленця поза домом. Тож перед їх покупкою зверніть увагу на наступну інформацію.

Як вибрати повідок для кота

Вимог до кошачого повідка досить небагато, але вони є. Тож зверніть увагу на:

  • довжину. Максимальна довжина для починаючого прогулянки кота складає 2 м. Надалі, якщо тварина гарно себе почуває на вулиці, можна купити рулетку. Її довжина може бути до 15-20 м, але все ж рекомендується обирати не більше 5 м.
  • матеріал. Особливих вимог до нього нема, але тут комфортно має бути вам. Тобто рулетка має бути не заважкою, а матеріал не різати ноги при сильному тяжінні.

Звертаємо увагу, що ознайомити з повідком треба за кілька днів до першої прогулянки. При першому та подальших вдяганнях повідка вдома пестити улюбленця та давати ласощі. Це допоможе зняти стрес та звикнути до нового аксесуару.

Якою має бути шлійка для кота

Матеріал для шлійки обирається згідно вимог господаря. Але слід звернути увагу на:

  • матеріал. Найчастіше обирають нейлон, бавовну чи шкіру. Вони менш ніж інші натирають шкіру улюбленця, не заважають потовиділенню та зберігають форму/розмір;
  • яскравість та кольоровість. Колір загалом не має значення для кота, але зверніть краще увагу на дизайн. Він має бути анатомічним, тобто не заважати улюбленцю під час руху. Якщо на грудях чи спині є зайві кільця, бубенці чи ще щось – майте завжди воно натирає шкіру. Тож найпростіший дизайн – найкращий дизайн.
  • розмір. Орієнтуйтесь по параметрам кота та рекомендаціям виробника. Варіанти на виріст не купуйте, бо зараз будуть великими, а потім малими;
  • виробника. Тобто матеріал не має погано пахнути, фарбуватись на шерсті тощо. Обирайте перевірених  виробників, або ж варіанти за рекомендаціями наших продавців.

Тож шлія, нашийник, повідок для кота – потрібні речі для прогулянок на свіжому повітрі. Останні будуть корисні вам та улюбленцю, але завжди дбайте про безпеку такого дозвілля.